Arkveida siltumnīcas

  • Ražojam un montējam visus pieprasītākos siltumnīcu izmērus gan profesionāliem audzētājiem, gan piemājas vaļaspriekam
  • Arkveida konstrukciju risinājums nodrošina izturību, kvalitāti un estētisku izskatu
  • Mūsu lepnums – klientu pozitīvās atsauksmes un atkārtotie pasūtījumi
  • Mūsu montāžas speciālistu pieredze garantē precīzu darba izpildi un gala rezultātu

Arkveida siltumnīca - 6x3.5x2.4m

Ideāls risinājums mazdārziņu un privātmāju īpašniekiem pilsētās un blīvi apdzīvotās vietās. Ātri un viegli uzstādāma, ērta lietošanā kā arī labi izskatīsies Jūsu izvēlētajā vidē. Būves forma ir veidota ar aprēķinu, lai ziemās uz jumta nekrātos sniega sega un rudens vētras nespētu nodarīt postījumus. Mūsu ražotās siltumnīcas jau vairākus gadus atzinīgi ir novērtējuši to īpašnieki no visas Latvijas.

Arkveida siltumnīca - 12x5x3.2m

Perfekts risinājums tiem, kam siltumnīca ir nedaudz vairāk kā tikai hobijs. Ar šāda veida siltumnīcu ir iespējams nodrošināt savu un tuvāko kaimiņu ģimenes ar dārzeņiem visam gadam. Lielisks veids kā paaugstināt savas saimniecības vērtību neieguldot milzu līdzekļus.

Arkveida siltumnīca - 20x7x4.2m

Lielisks papildinājums Jūsu lielajai saimniecībai. Šāda veida siltumnīcas pacels tās vērtību un apgrozījumu, kā arī dažādos Jūsu produkcijas klāstu. Šīs arkveida konstrukcijas var izmantot arī citiem nolūkiem, piemēram, angāriem, graudu un sējumu glabātuvēm, tehnikas novietnēm un jeb kam citam, kam vajadzīgs jumts virs galvas.

PROJEKTI

Jaunākie darbi

brand

SIA “Arka - B” ir ģimenes dibināts uzņēmums. Piedāvājam izbūvēt arkveida un koka karkasa mājas visdažādākajām Jūsu vajadzībām - sākot ar dārza mājiņu līdz vissezonas dzīvojamai mājai.

Kontakti

info@arka-b.lv +371 23 888 881

Jaunumi

Ja velies saņemt mūsu jaunumus tad pieseko.